TÜBİTAK - İnşaat Teknolojisi Teknisyeni (KAMU)

TÜBİTAK "İŞKUR" ÜZERİNDEN "İnşaat Teknolojisi Teknisyeni" İLANI YAYINLADI!

Son Başvuru Tarihi 30.10.2018  İşveren Statüsü Kamu  Pozisyon 1
İş Tanımı
 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


*Teknisyen kadrosunda çalıştırılacaktır.

*Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak,

*Kamu haklarından yasaklanmamış olmak,

*Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

*Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak,

*Ekip çalışmasına yatkın olmak,

*İnşaat işleri alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak.

-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

- 2016 veya 2018 EKPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 
Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
İnşaat Teknolojisi Teknisyeni  
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
 
 
Cinsiyet Yaş
Kadın  
Erkek  
 
Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul İnşaat Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul İnşaat Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Sınav Bilgileri
 
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS 0  
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : TÜBİTAK MAM Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No: 1
GEBZE
KOCAELİ / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim :  
Ünvan :  
Telefon :   E-posta :  
   
Diğer Bilgiler