İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ - Aşçı - (Tarla Ürünleri) (KAMU)

İl, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü "İŞKUR" üzerinden "Aşçı" ilanı yayınladı! 

 

Son Başvuru Tarihi 26.10.2018  İşveren Statüsü Kamu  Pozisyon 1
İş Tanımı
 

BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE....!

*Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde; herhangi bir İŞKUR İl/Hizmet Merkezine şahsen başvurabilecekleri gibi internet (www.iskur.gov.tr.) üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Çalışma Yeri: BURSA 

GENEL ŞARTLAR:

Aşçı olarak çalışacak işçide en az 1 yıl çalışmış olmak şartı  ve MEB onaylı aşçılık belgesi/sertifikası aranmaktadır. Adaylar, aşçılık meslek kodu ile 1 yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgeleyeceklerdir. Tecrübe şartı istenen taleplere başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir.

1- Öğrenim belgesi,

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

3- SGK hizmet dökümü

4- Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.)

5- MEB onaylı aşçılık belgesi/sertifikası

İŞKUR'da bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılmak için yukarıda belirtilen belgelerin fotokopilerini Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü / Adalet Mah. 1.Hürriyet Cad. No:98 Osmangazi/BURSA  adresine  5.11.2018-10.11.2018 tarihleri arasında posta yoluyla gönderecekler veya elden teslim edeceklerdir. Belgeleri teslim edilmeyen veya ulaşmayan adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

İŞKUR'da bildirilen nihai listede yer alacak adayların isim listesi Bursa İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü resmi internet sitesi https://bursa.tarimorman.gov.tr/ adresinde ilan edilecektir.Adaylara başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır.

Nihai listede bulunup, evrakları gelen veya teslim yapan adayların, talebin 3 katından fazla olması durumunda, sözlü sınava katılacaklar için 14.11.2018  tarihinde saat 10.00 da Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü / Adalet Mah. 1.Hürriyet Cad. No:98 Osmangazi/BURSA adresinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Sözlü sınavı 27.11.2018 tarihinde saat 10.00 da  Bursa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü / Adalet Mah. 1. Hürriyet Cad. No:98 Osmangazi/BURSA adresinde yapılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 

 

 
Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
Aşçı 1  
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans
 
Cinsiyet Yaş
Kadın  
Erkek  
 
Kura Bilgileri
Kura Yeri : BURSA İL TARIM ve ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ADALET MAH. 1. HÜRRİYET CAD. NO:98 OSMANGAZİ/BURSA
Kura Tarihi : 27.11.2018
Kura Saat Dilimi : 10:00 - 11:00
     
Aranan Nitelikler
MEB Onaylı Sertifika : Aşçılık
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : ADALET MAH. HÜRRİYET CAD. NO:98 
OSMANGAZİ
BURSA / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri :
İsim :  
Ünvan :  
Telefon : 224 246 42 30 E-posta :